Wizytówka

Biuro Tłumaczeń EnGeLin jest jednoosobową firmą, którą prowadzę przede wszystkim dzięki poleceniu zadowolonych klientów. W 2003 roku ukończyłam studia w Niemczech na Wydziale Inżynierii i Ekonomii (Wirtschaftsingenieurwesen), kierunek Komunikacja. Następnie pracowałam kilka lat dla koncernu niemiecko-japońskiego, codziennie zajmowałam się tłumaczeniem pisemnym bądź ustnym na potrzeby pracodawcy.

W 2011 roku ukończyłam studia podyplomowe dla tłumaczy na Uniwersytecie Wrocławskim.

W 2014 roku nabyłam uprawnienia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego w zakresie języka niemieckiego.

Zajmuję się tłumaczeniami dla przedsiębiorstw, instytucji i osób fizycznych głównie z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie, w tym także tłumaczeniami ustnymi i z dziedziny prawa.

Jako tłumacz zapewniam Państwu:

Wysokiej jakości tłumaczenia

Krótki termin realizacji tłumaczenia

Klienci zazwyczaj potrzebują tłumaczeń niemal natychmiast. Dlatego dbam o to, by przekład dostarczyć klientom możliwie jak najszybciej. W razie konieczności, jeszcze tego samego dnia.

Solidność i punktualność

Dotrzymuję terminów. Po uzgodnieniu z klientem warunków, w tym terminu dostawy tłumaczenia, przestrzegam tych postanowień.

Wygodną współpracę

Klient wysyła tekst pocztą elektroniczną albo tradycyjną, albo dostarcza go osobiście w siedzibie firmy. Po potwierdzeniu przyjęcia zlecenia, klient otrzymuje tłumaczenie w ustalonym wcześniej terminie za pomocą poczty, mailowo albo osobiście – zawsze po uzgodnieniu.

Przystępne, konkurencyjne ceny

Aby obniżyć koszty tłumaczenia i poprawić jakość świadczonych usług, wykorzystuję do pracy oprogramowanie wspomagające tłumaczenia (Trados).

Poufność w odniesieniu do dokumentów, danych osobowych i in. informacji

Z dokumentami, które przeważnie zawierają poufne informacje, obchodzę się ostrożnie. Jako tłumacz jestem zobowiązana przestrzegać wytycznych dotyczących poufności przekazywanych informacji i ochrony danych osobowych. Na życzenie klienta istnieje możliwość podpisania stosownego oświadczenia o poufności.